DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.07.2021 17:18:31

A-ZAHRADA

Zkušenosti a vznik firmy

Zkušenosti a vznik firmy

 

V oblasti zahradnictví se pohybuji již od svého dětství. Tento obor je pro mě prací i zábavou.

Po dokončení studia VŠ jsem pracovala od roku 2003 jako vedouci zahradnictví, kde jsem měla na starosti okrasnou školku a realizace zahrad. Později se moje zodpovědnost rozšířila na chod zahradního centra. Své působení v soukromé firmě jsem ukončila v době mého těhotenství v roce 2007.

Chtěla jsem však i nadále pokračovat v tomto oboru, tak jsem rozhodla, že založím svou firmu, abych mohla dál předávat zkušenosti svým zákazníkům pro jejich zahrady. Díky tomuto vznikly v roce 2008 první webové stránky www.azahrada.websnadno.cz .

Firmu jsem zakládala s tím, že hlavní činností budou projekty a realizace zahrad. Ovšem poptávka od zákazníků je i po jiných službách, takže proto se stále snažíme rozšiřovat naše služby a techniku se kterou pracujeme.

 

Rok 2011 je dalším velkým krokem kupředu, neboť máme nové stránky www.abzahrada.cz, kde kromě informací naleznete i internetový obchod se zahradnickými potřebami, potřebami pro výsadby v zahradách, sortiment pro jezírka, profi nářadí a další věci pro dům a zahradu.

S našimi rozšiřujícími službami a sortimentem doufáme, že pro příští rok otevřeme prodejnu, kde budete moci nakoupit i okrasné rostliny.

Za firmu ABzahrada Ing. Alice Bartoňová